İSTANBUL (AA) - Yemeksepeti, kullanıcılarının uygun fiyatlı ve leziz yemek çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilmeleri için web platformu içinde "35 TL Altı Lezzetler" adında özel bir liste hazırladı.

Yemeksepeti'nden yapılan açıklamaya göre, Yemeksepeti, "35 TL Altı Lezzetler" adındaki yeni kategori listelemesini yayına aldı. Söz konusu kategori aracılığıyla kullanıcılar, tüm Türkiye genelinde 35 TL altında sunulan yemeklere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecek. Binlerce restoran işletmesinin 35 TL altındaki en çok satan 2 ürün ve 2 menüsünün bulunduğu bu listelemeye Yemeksepeti platformları üzerinden erişmek mümkün olacak.

27 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veren Yemeksepeti, "35 TL Altı Lezzetler" listesini uygun bir bütçe ile leziz ve doyurucu alternatifler arayanlar için oluşturdu. Yemeksepeti'nin kullanıcı memnuniyeti odaklı iş anlayışı ile geliştirilen listede sadece ana yemek seçeneklerine yer verildi.

Lezzet listeleri, 45 bine yakın Yemeksepeti iş ortağı restoranın katılımıyla oluşturuldu. 35 TL altı ürün ve menüler, geleneksel Türk mutfağı lezzetlerden vejetaryen ve vegan alternatiflere kadar geniş bir çeşitliliğe sahip.