İSTANBUL (AA) - 1-14 Şubat arası devam edecek vivo Sevgililer Günü kampanyası kapsamında tüketiciler, V ve Y serisi seçili modellerde özel indirimlere, hediye ve avantajlara sahip oluyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, akıllı telefon sektörünün önde gelen markalarından vivo, kullanıcıları 14 Şubat’a özel Sevgililer Günü Kampanyası için myvivoshop.com’a davet ediyor. 1-14 Şubat arası devam edecek kampanya kapsamında myvivoshop.com’da tüm V ve Y Serisi telefonlar 300 TL değerinde #aşkınıdinlet indirim kuponunun yanı sıra artı 1 yıl ekstra üretici garantisi ile satışa sunuluyor.

vivo, göz alıcı tasarım ve üst düzey kamera özelliklerine sahip telefonlarını satın alanlara, bunlara ek olarak kablosuz kulaklık da hediye ediyor. V23 ve V21e modelleri özel kampanya fiyatı ile satın alınabilirken; V25 ve V23 satın alanlar TWS2 ANC kablosuz kulaklığa, Y35 ve V21e tercih edenler ise TWS 2e kulaklığa sahip oluyor.

- Sevgililerin aşklarına özel hazırlanmış biricik hediyeler

Kullanıcı odaklı inovatif tasarımları ve en insan merkezli teknoloji markası olma vurgusu ile dikkat çeken vivo, myvivoshop online satış platformuna özel sunduğu fırsatlarını da kullanıcılarını özel hissettirecek kişiselleştirilmiş hediyeler ile zenginleştiriyor.

Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta seçim hazırlıkları tamamlandı Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta seçim hazırlıkları tamamlandı

Toplam kazancın tercih edilen modele bağlı olarak 6 bin 300 TL’ye kadar ulaştığı kampanyada sevgilileri bir de kulaklarının pasını silecek, sevdiklerine aşklarını dinletebilecekleri, ilişkilerine özel kişiselleştirilmiş sürpriz hediye bekliyor.

Kampanya boyunca myvivoshop üzerinden seçtikleri telefonu satın alanlar işlem sonrası sipariş numarasını, sevgilerini anlatan bir fotoğrafı ve bir favori şarkılarını 0535 459 20 61 numaralı Whatsapp hattına gönderdikleri taktirde bir de kendilerine özel tasarlanmış sürpriz hediye kazanıyor. vivo, bu kişilere 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel romantik anlarına eşlik etmesi için siparişlerinin yanında üzerinde sevdiklerinin fotoğrafı bulunan, tercih ettikleri şarkıya özel barkodlu bir plak gönderiyor.