İSTANBUL (AA) - Modalife, Babalar Günü’ne özel olarak hediye almak isteyen müşterileri için Essen Baba Koltuğu'nu sunuyor.

Markadan yapılan açıklamaya göre, tasarım, kalite ve konforun ulaşılabilir halini sunmaya ilke edinen Modalife, 19 Haziran Babalar Günü için en özel hediyeleri arayanlara konforlu ve şık bir alternatif olan Essen Baba Koltuğu'nu öneriyor. Koltuk, 19 Haziran Babalar Günü’nde hediye almak isteyenler için 3 bin 590 TL'den satışta bulunuyor.

AFYONKARAHİSAR - TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar TOBB Uyum ve Arabuluculuk Merkezi açılışına katıldı AFYONKARAHİSAR - TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar TOBB Uyum ve Arabuluculuk Merkezi açılışına katıldı

Özel mekanizması ve dolgu malzemeleriyle, son derece fonksiyonel ve ergonomik bir tasarım olan koltuk, vücut şekli ve ağırlığına mükemmel bir şekilde adapte olurken vücut kıvrımlarını destekliyor. Essen Baba Koltuğu, omurga sağlığı için ideal bir oturma düzenine imkan sağlarken konfor ve estetikten ödün vermiyor.

Evin her köşesinde şık bir berjer olarak kullanabilecek "Essen Baba Koltuğu", 94,5 cm genişliğe, 110 cm yüksekliğe ve 103,5 cm derinliğe sahip bulunuyor.

Erişilebilir maliyetler için tüketiciye doğrudan temas ilkesini benimseyen Modalife, yurt genelinde kendi bünyesindeki 140’tan fazla mağazası, 30’u aşkın deposu ve Türkiye’nin her yerine en kısa sürede ulaşan sevkiyat ağıyla, yepyeni koleksiyonlarını ve diğer tüm ürünlerini, cazip fiyat avantajları ve sektöründe ayrıştığı “1 günde teslim” özelliğiyle sunuyor.