İSTANBUL (AA) - D'S damat, Sırbistan'ın ünlü basketbol takımı Partizan'ın 2022-2023 sezonu için giyim sponsoru oldu.

D'S damat açıklamasına göre, söz konusu sponsorluk anlaşmasının imza töreni Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Partizan Direktörü Dejan Kijanoviç ve Partizan Başantrönürü Zeljko Obradovic'in katılımıyla düzenlendi.

Belgrad'da düzenlenen törende atılan imzalar kapsamında, D'S Damat'ın ünlü kulüp için özel olarak tasarladığı koleksiyon, sürdürülebilirlik odaklı ve nanoteknolojik özelliklere sahip, şıklık ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu özel ürünlerden oluşacak.

Anlaşmanın imzaları Orakçıoğlu ve Kijanoviç tarafından atılırken, törende heyetin sezon boyunca giyecekleri tasarımlardan örnekler de sunuldu.

- "Dünya sporuna olan desteğimiz Partizan ile sürüyor"

Açıklamada imza töreninde yaptığı konuşmaya yer verilen Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Türkiye olarak deprem felaketi nedeniyle büyük bir üzüntü içinde olduklarını, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde yaraları sarmak için herkesin var gücüyle çalıştığını bildirdi.

Dünyanın önde gelen erkek giyim markalarından D'S damat ile dünya sporuna uzun yıllardır destek verdiklerinin altını çizen Orakçıoğlu, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Bu desteği şimdi de Partizan ile sürdürüyoruz. D'S damat, dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Sırbistan'da da çok sevilen ve beğenilen bir marka. Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim. D'S damat'ın Partizan'ın hedeflediği başarılara ulaşmasında güçlü bir moral ve motivasyon desteği sunacağına gönülden inanıyorum. Bu vesileyle Ozan Balaban'a ve Başantrönür Zeljko Obradovic'e iş birliğine olan katkılarından dolayı teşekkür ederim."