İSTANBUL (AA) - Vestel, İstanbul’da 3 yeni mağaza daha açtı.

Şirket açıklamasına göre, yaygın mağaza ağı ile Türkiye'nin 81 ilinde tüketicisine ulaşan Vestel, yeni mağaza açılışları ile büyümesini sürdürüyor.

Yeni açılan mağazalarla birlikte Vestel, Türkiye genelinde 150 ekspres mağazaya ulaştı. Tüketicilerin istediği ürünü anında bulma, ürün ve fiyat karşılaştırma, aynı gün teslimat gibi hayatı kolaylaştıran hizmetler sunan Vestel Ekspres mağazaları fiziki alışveriş ile dijital deneyimi birleştiriyor.

Eyüp-Kemerburgaz, Sarıyer-İstinye ve Kağıthane-Hamidiye'de yeni açılan Vestel Ekspres mağazalarında açılışa özel tüm ürünlerde yüzde 10 indirim uygulanırken, tüketiciler Vestel'in kasım ayına özel kampanyalarından da faydalanabilecek.

Kağıthane-Hamidiye Ekspres mağazasında ise tüm kampanyalara ek olarak, 21 Kasım'da tüm ürünlerde yüzde 20 indirim geçerli olacak. Vestel, aynı zamanda açılış öncesi dağıtılacak anahtarlarla çeşitli ürün gruplarından birçok hediyenin yanı sıra yüzde 30 indirim yakalama fırsatı da sunacak. Müzik ve DJ performansının olacağı açılışta ikramlar da sunulacak.

Vestel'in tüm ürün gruplarının teşhir edildiği 55 metrekarelik Vestel Ekspres'lerde tüketiciler satışların büyük kısmının yapıldığı dijital ekranlardan tüm ürünlerin özelliklerine ve karşılaştırmalarına ulaşabiliyor. Vestel Ekspres mağazaları, müşteriye istediği ürünü anında bulma ve hızlı karşılaştırma imkanı tanıyor. Ayrıca Vestel Ekspres sayesinde müşteriler aynı gün teslimat ve montaj hizmetine ulaşıyor.

Yeni mağaza adres bilgileri şu şekilde:

"Eyüp Kemerburgaz Ekspres: Mimar Sinan Mah. Abdülhamit Han Cad. No: 60/A Eyüpsultan/İstanbul. Sarıyer İstinye Ekspres: İstinye Mah. Çayır Cad. No 28 B Sarıyer/İstanbul. Kağıthane Hamidiye Ekspres: Hamidiye Mah. Girne Cad. No:39 B Kağıthane/İstanbul."