Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO)’da, organ seçimleri ardından devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Geçmiş dönem başkanlarından ve Celal Yaşar ve Yusuf Cengiz’in mezarlarını ziyaret eden, yönetim kurulu ve Meclis üyeleri ardından Celal Yaşar’ın eşi Makbule Yaşar’ı ve Yusuf Cengiz’in eşi Fidan Cengiz’i ziyaret etti.

Kabir ziyaretlerinin ardından gerçekleşen devir teslim törenine, önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Açıkgöz, Başkan Yardımcısı Ali Kaya, Meclis Üyeleri Taylan Güler, Hasan Kuru, Hüseyin Çelik ve Sezai Yıldız ile yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, Meclis Başkanı Sevim Şengezer, Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri katıldı.

Ölü domuzu, arabanın arkasına bağlayarak kilometrelerce sürüklediler Ölü domuzu, arabanın arkasına bağlayarak kilometrelerce sürüklediler

Seçimlerin odamıza hayırlı olmasını dileyen önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Açıkgöz, “Yaklaşık 5 yıldır yürüttüğüm Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevim, yapılan organ seçimlerimiz sonrasında son bulmuştur. Bu süre içerisinde Yönetim Kurulu ve Meclis Üyesi arkadaşlarımızla birlikte üyelerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için, onların sorunlarının ilgili kurumlara iletilmesi noktasında elimizden geleni yaptık. Elbette ki eksik kaldığımız konular olmuştur ancak göreve yeni gelen arkadaşlarımızın bu eksikliği kapatıp bizlerden daha iyi bir hizmet vereceklerine inancım tamdır. Genç bir kadroya görevimizi devretmiş bulunuyoruz. Üyelerimiz için, ilimiz için çok güzel çalışmalara imza atacaklarına inanıyorum. Yönetime gelen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum. Görev süremiz boyunca bizlerden desteklerini esirgemeyen başta TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere tüm kurum amirleri, üyelerimize; şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

Önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Açıkgöz nezdinde tüm yönetim kurulu ve meclis üyelerine çalışmalarından ötürü teşekkür eden yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, “Odamıza yaklaşık 5 yıldır hizmet eden Başta Başkanımız Zeynel Açıkgöz olmak üzere emek veren tüm arkadaşlarımıza çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Üyelerimizin teveccühüyle göreve geldik. Yol arkadaşlarımızla birlikte bu göreve layık olmaya ve başta üyelerimiz olmak üzere ilimizde güzel çalışmalara imza atmak için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Törende, geçmiş dönemde görev yapan yönetim kurulu ve meclis üyelerine plaket verildi.