İSTANBUL (AA) - Teknosa, Türkiye'de satışa sunulan Huawei WATCH GT 4 Serisi akıllı saatleri avantajlı fırsatlarla tüketicilerle buluşturuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Teknosa ile Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, teknoloji tutkunlarının en son teknoloji ürünlerine ulaşabilmesi için iş birliği yaptı.

İki teknoloji şirketi, yakın zamanda Türkiye'de satışa sunulan Huawei WATCH GT 4 Serisi akıllı saatleri için Teknosa'nın İstinyepark mağazasında bir etkinlik düzenledi.

Teknosa Genel Müdürü Sitare Sezgin, Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao, Teknosa ve Huawei pazarlama ve kategori ekiplerinin katıldığı etkinlikte hem Huawei WATCH GT 4 Serisi akıllı saatler detaylı olarak tanıtıldı hem de tüketicilere sunulan avantajlar hakkında bilgi verildi.

Teknosa’nın, "Herkes için Teknoloji" misyonuyla hayata geçirdiği sadakat programına dahil olan TeknoClub üyeleri, 16 Ekim'e kadar yaptıkları Huawei WATCH GT 4 alışverişlerinde, seçili Huawei ürünlerinde sepette 500 TL indirim ve hediye kayış avantajlarından da faydalanabiliyor.

- "En çok ihtiyaç duyulan teknoloji ürünlerini en iyi deneyimle sunuyoruz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Teknosa Genel Müdürü Sezgin, teknoloji ürünlerinin tüketicilerin ihtiyaç ve tercihlerinde ilk sıralarda yer aldığını belirterek, “En çok ihtiyaç duyulan teknoloji ürünlerini en iyi deneyimle tüketicilerimize ulaştırmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda avantajlı fiyatlar, katma değerli hizmetler, kişiselleştirilmiş ürünler sunuyoruz.

Özellikle sağlığa dokunan teknoloji ürünleri çok değerli. Huawei WATCH GT 4 serisi akıllı saatler sağlık ve spor özellikleriyle tüketiciler için cazip bir seçenek oluşturuyor. Bu cazip seçeneği Huawei Türkiye ile yarattığımız sinerji ile tüketicilerimize avantajlı fırsatlarla sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Önümüzdeki dönemde Huawei ile iş birliklerimizi artırarak sürdürmeyi hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Yao da Teknosa'nın Türkiye'deki teknolojiyi yakından takip eden herkese en güncel teknoloji ürünlerine ulaşma fırsatı sunan önemli bir teknoloji perakendecisi olduğunu aktardı.

Yao, "Huawei WATCH GT 4 ve Huawei WATCH Ultimate Design akıllı saatlerin Teknosa'da satışa sunulacak olması, Türkiye'deki kullanıcıların tasarım, moda, sağlık ve spor odaklı bu yüksek kaliteli ürünleri daha yakından deneyimlemelerini sağlayacak. Teknosa'nın 'Herkes için Teknoloji' misyonuna paralel olarak, bu iş birliğiyle Türkiye’de daha fazla kullanıcıya ulaşmayı ve yaşamlarında bu önemli ürünlerle değer katmayı hedefliyoruz. " açıklamasında bulundu.

- Güçlü sağlık ve fitness işlevleri ile yükseltilmiş tasarım sunuyor

Güçlü sağlık ve fitness işlevleri ile yenilikçi tasarım özelliklerine sahip olan Huawei WATCH GT 4, bu serinin en yeni ürünü olarak satışa sunuluyor.

İş Bankası, Cumhuriyet'in 100. yıl coşkusunu dünyaya taşıdı İş Bankası, Cumhuriyet'in 100. yıl coşkusunu dünyaya taşıdı

Akıllı saat aynı zamanda, Huawei'nin giyilebilir teknolojik ürünleri özelinde hayata geçirdiği yeni 'Fashion Forward' konseptinin bir parçası olarak, teknoloji ve moda entegrasyonunu da bir üst seviyeye taşıyor.

Bu konsepte ile Huawei, kullanıcıların stillerinden ödün vermeden sağlık ve spor yolculuklarını kişiselleştirmelerini sağlıyor. Huawei WATCH GT 4, sekizgen çerçeve ve zarif kolye tasarım seçenekleriyle Teknosa mağazalarındaki yerini aldı.