banner14

Futbol: Haftanın programı

- Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 9, TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig'e ise 8. hafta maçlarıyla devam edilecek

Spor 15.10.2021, 09:58
16
Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) - Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 9, TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig'de ise 8. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


- Süper Lig

Bugün:

20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

Yarın:

13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana)

17 Ekim Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef)

16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park)

18 Ekim Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları)

20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay)


- TFF 1. Lig

Yarın:

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk)

19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe)

17 Ekim Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park)

18 Ekip Pazartesi:

20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)


- TFF 2. Lig


Beyaz Grup:

Yarın:

14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik)

17 Ekim Pazar:

13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk)

14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe)

14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi)

14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül)

19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni)

19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)


Kırmızı Grup:

Yarın:

14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

17 Ekim Pazar:

14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor (Ceyhan İlçe)

14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman)

16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi)

19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır)

19.00 Afjet Afyonspor-Adıyaman (Zafer)


- TFF 3. Lig

1. Grup:

17 Ekim Pazar:

14.00 Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor (Menemen İlçe)

14.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor (Kelkit İlçe)

14.00 Sancaktepe-Elazığspor (15 Temmuz)

14.00 Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor (7 Ocak)

14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe)

14.00 Başkent Gözgöler Akademi-Fatsa Belediyespor (Polatlı İlçe)

14.00 Çatalcaspor-Hendekspor (Müjdat Gürsü)

14.00 Kahta 02 Spor-Nevşehir Belediyespor (Kahta İlçe)


2. Grup:

17 Ekim Pazar:

13.00 Yomraspor-Siirt İl Özel İdaresi (Yomra İlçe)

14.00 Altındağspor-Alagöz Holding Iğdır (Stadı henüz açıklanmadı)

14.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor (Darıca İlçe)

14.00 Çarşambaspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çarşamba Şehir)

14.00 İskenderunspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (İskenderun 5 Temmuz)

14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kızılcabölükspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

14.00 52 Orduspor-Bayrampaşaspor (19 Eylül)

14.00 Bitexen Düzcespor-Hacettepe (Düzce 18 Temmuz)

14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-68 Aksaray Belediyespor (Şile)


3. Grup:

17 Ekim Pazar:

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Kardemir Karabükspor (Başpınar)

14.00 Belediye Derincespor-Orduspor 1967 (Derince Belediye)

14.00 Esenler Erokspor-Ofspor (Esenler Erokspor)

14.00 Çankaya-Edirnespor (Yenimahalle Hasan Doğan)

14.00 İçel İdmanyurdu-Mardin 1969 (Mersin)

14.00 Modafen-Karbel Karaköprü Belediyespor (Alemdağ)

14.00 Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

19.00 Fethiyespor-Gümüşhanespor (Fethiye)

19.00 Karşıyaka-Ceyhanspor (İzmir Atatürk)


Yorumlar (0)
-3
parçalı bulutlu
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 14852 2506
Bugün 4565 1099
Toplam 3352059 146171
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 14 36
2. Konyaspor 14 26
3. Hatayspor 14 26
4. Fenerbahçe 14 24
5. Alanyaspor 14 24
6. Başakşehir 14 22
7. Karagümrük 14 22
8. Galatasaray 14 22
9. Beşiktaş 15 21
10. Adana Demirspor 14 20
11. Antalyaspor 14 18
12. Gaziantep FK 14 18
13. Altay 14 17
14. Sivasspor 14 16
15. Giresunspor 14 16
16. Kayserispor 14 16
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 14 13
18. Göztepe 14 11
19. Kasımpaşa 15 11
20. Rizespor 14 10
Takımlar O P
1. Ümraniye 13 27
2. Ankaragücü 14 27
3. Eyüpspor 14 27
4. Bandırmaspor 13 25
5. Erzurumspor 12 25
6. İstanbulspor 13 20
7. Tuzlaspor 12 20
8. Kocaelispor 13 20
9. Samsunspor 13 19
10. Adanaspor 14 18
11. Menemenspor 13 17
12. Gençlerbirliği 13 17
13. Boluspor 13 16
14. Denizlispor 13 15
15. Bursaspor 13 14
16. Manisa FK 14 14
17. Ankara Keçiörengücü 13 13
18. Altınordu 14 13
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Chelsea 14 33
2. Man City 14 32
3. Liverpool 14 31
4. West Ham 14 24
5. Arsenal 14 23
6. Tottenham 13 22
7. M. United 14 21
8. Wolverhampton 14 21
9. Brighton 14 19
10. Leicester City 14 19
11. Crystal Palace 14 16
12. Brentford 14 16
13. Aston Villa 14 16
14. Everton 14 15
15. Leeds United 14 15
16. Southampton 14 15
17. Watford 14 13
18. Burnley 13 10
19. Norwich City 14 10
20. Newcastle 14 7
Takımlar O P
1. Real Madrid 15 36
2. Atletico Madrid 14 29
3. Real Sociedad 15 29
4. Sevilla 14 28
5. Real Betis 15 27
6. Rayo Vallecano 15 24
7. Barcelona 14 23
8. Athletic Bilbao 15 20
9. Espanyol 15 20
10. Osasuna 15 20
11. Valencia 15 19
12. Villarreal 14 16
13. Celta de Vigo 15 16
14. Mallorca 15 16
15. Granada 15 15
16. Deportivo Alaves 15 14
17. Elche 15 12
18. Cádiz 15 12
19. Getafe 15 10
20. Levante 15 7