banner14

Futbol: Haftanın programı

- Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 14. hafta maçları oynanacak. TFF 2. Lig'de 15, TFF 3. Lig'de ise 1 ve 3. Grup'ta 14, 2. Grup'ta 15. hafta karşılaşmaları yapılacak

Spor 26.11.2021, 09:27
6
Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) - Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 14. hafta maçları oynanacak. TFF 2. Lig'de 15, TFF 3. Lig'de 1 ve 3. Grup'ta 14, 2. Grup'ta 15. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig:

Ligde 14. haftanın programı şöyle:

Bugün:

20.00 Adana Demirspor-Kasımpaşa (Yeni Adana)

20.00 Medipol Başakşehir-Altay (Başakşehir Fatih Terim)

27 Kasım Cumartesi:

13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Antalya)

16.00 Çaykur Rizespor-Yukatel Kayserispor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-GZT Giresunspor (Vodafone Park)

28 Kasım Pazar:

13.30 Gaziantep FK-İttifak Holding Konyaspor (Kalyon)

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

19.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

29 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe-Fenerbahçe (Gürsel Aksel)


- Spor Toto 1. Lig

Bugün:

17.30 Balıkesirspor-Manisa FK (Balıkesir Atatürk)

20.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Eryaman)

27 Kasım Cumartesi:

13.30 Kocaelispor-Nasadoge Menemenspor (Kocaeli)

13.30 İstanbulspor-Altaş Denizlispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Beypiliç Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk)

19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

28 Kasım Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Aktepe)

19.00 Altınordu-MKE Ankaragücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

29 Kasım Pazartesi:

20.00 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa)


- TFF 2. Lig

- Beyaz Grup

Bugün:

13.30 Anagold24 Erzincanspor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustakil Atletizm)

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Tarsus İdman Yurdu-Pazarspor (Tarsus İlçe)

13.00 Isparta 32-Kırklareli (Isparta Atatürk)

13.00 Akhisarspor-Şanlıurfaspor (Spor Toto Akhisar)

13.00 Pendikspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pendik)

13.00 Uşakspor-Eskişehirspor (1 Eylül)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi)

13.00 Bucaspor 1928-Zongudak Kömürspor (Yeni Buca)


- Kırmızı Grup

Bugün:

14.00 Diyarbekirspor-Serik Belediyespor (Diyarbakır)

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Somaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Soma Atatürk)

13.00 Ankaraspor-Bodrumspor (Osmanlı)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Çorum FK (Ortahisar Yavuz Selim)

13.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

13.00 Niğde Anadolu FK-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Sivas Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Afjet Afyonspor-Kahramanmaraşspor (Zafer)

13.00 Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Mustafa Kemal Atatürk)

15.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)


- TFF 3. Lig

1. Grup

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Elazığspor-Belediye Kütahyaspor (Elazığ Doğukent)

13.00 Çatalcaspor-Bergama Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

28 Kasım Pazar:

12.30 Hendekspor-Batman Petrolspor (Hendek Atatürk)

13.00 Karaman Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kemal Kaynaş)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Kelkit İlçe)

13.00 Osmaniyespor-Formül Erbaaspor (7 Ocak)

13.00 Nevşehir Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Gazi)

13.00 Kahta 02Spor-Bursa Yıldırımspor (Kahta İlçe)

13.00 Sancaktepe-Fatsa Belediyespor (15 Temmuz)


2. Grup

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-68 Aksaray Belediyespor (Milli Egemenlik)

13.00 Altındağspor-Çarşambaspor (Çubuk İlçe)

28 Kasım Pazar:

12.00 İskenderunspor-Bitexen Düzcespor (5 Temmuz)

13.00 52 Orduspor FK-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yeni Ordu)

13.00 Kızılcabölükspor-Hacettepespor (Semt Sahası)

13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Kuşadasıspor (Siirt Atatürk)

13.00 Alagöz Holding Iğdır-Beyoğlu Yeni Çarşı (Iğdır Şehir)

13.00 Bayrampaşaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Çetin Emeç)

13.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Doğukent)


3. Grup

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Mardin 1969-Ceyhanspor (21 Kasım)

13.00 İçel İdman Yurdu-Büyükçekmece Tepecikspor (Mersin)

13.00 Esenler Erokspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Esenler Erokspor)

28 Kasım Pazar:

13.00 Kardemir Karabükspor-Orduspor 1967 (Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Yeşilyurt Ofspor-Gümüşhanespor (Of İlçe)

13.00 Fethiyespor-Ağrı 1970 (Fethiye İlçe)

13.00 Belediye Derincespor-Modafen (Belediye Derincespor Doğal Çim)

13.00 Karşıyaka-Edirnespor (İzmir Atatürk)

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Çankaya FK (Başpınar)

Yorumlar (0)
5
kapalı
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 13226 2065
Bugün 3436 961
Toplam 3279900 144082
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 14 36
2. Konyaspor 14 26
3. Hatayspor 14 26
4. Alanyaspor 14 24
5. Fenerbahçe 13 23
6. Başakşehir 14 22
7. Karagümrük 14 22
8. Galatasaray 14 22
9. Adana Demirspor 14 20
10. Beşiktaş 14 20
11. Antalyaspor 14 18
12. Gaziantep FK 14 18
13. Altay 14 17
14. Sivasspor 14 16
15. Giresunspor 14 16
16. Kayserispor 14 16
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 14 13
18. Göztepe 13 10
19. Kasımpaşa 14 10
20. Rizespor 14 10
Takımlar O P
1. Ümraniye 13 27
2. Ankaragücü 14 27
3. Eyüpspor 14 27
4. Bandırmaspor 13 25
5. Erzurumspor 12 25
6. İstanbulspor 13 20
7. Tuzlaspor 12 20
8. Kocaelispor 13 20
9. Samsunspor 13 19
10. Adanaspor 14 18
11. Menemenspor 13 17
12. Gençlerbirliği 13 17
13. Boluspor 13 16
14. Denizlispor 13 15
15. Bursaspor 13 14
16. Manisa FK 14 14
17. Ankara Keçiörengücü 13 13
18. Altınordu 14 13
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Chelsea 13 30
2. Man City 13 29
3. Liverpool 13 28
4. West Ham 13 23
5. Arsenal 13 23
6. Wolverhampton 13 20
7. Tottenham 12 19
8. M. United 13 18
9. Brighton 13 18
10. Leicester City 13 18
11. Crystal Palace 13 16
12. Brentford 13 16
13. Aston Villa 13 16
14. Everton 13 15
15. Southampton 13 14
16. Watford 13 13
17. Leeds United 13 12
18. Burnley 12 9
19. Norwich City 13 9
20. Newcastle 13 6
Takımlar O P
1. Real Madrid 14 33
2. Atletico Madrid 14 29
3. Real Sociedad 15 29
4. Sevilla 14 28
5. Real Betis 15 27
6. Rayo Vallecano 15 24
7. Barcelona 14 23
8. Athletic Bilbao 14 20
9. Espanyol 15 20
10. Valencia 15 19
11. Osasuna 14 19
12. Villarreal 14 16
13. Celta de Vigo 15 16
14. Mallorca 15 16
15. Deportivo Alaves 14 14
16. Granada 14 12
17. Cádiz 15 12
18. Elche 14 11
19. Getafe 15 10
20. Levante 15 7