banner14

Dünya Kupasında ülkemizi temsil edecekler

Dersim Kick Boks sporcuları İstanbul’da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecekler.

Spor 11.05.2022, 17:42
735
Dünya Kupasında ülkemizi temsil edecekler

ERCAN TOPAÇ 

Dersim Kick Boks Spor Kulübü, İstanbul’da 11-17 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Dünya Kupasına 8 sporcu ve bir antrenör ile katılıyor. 
Turnuva öncesi yoğun bir antrenman yapan sporcuların Antrenörü Gürsel Tayam, “Turnuva maddi açıdan bizi zorlayacak(özel malzemenin zorunlu kılınması, ulaşım, konaklama ve diğer giderler) bir turnuva olduğu için kurumlarımızı ve iş insanlarımızı bize destek olmaları için rahatsız ettik. Yapılacak turnuvada maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Tunceli Valiliği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Tunceli Belediyesi, İl Özel İdaresi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Pertek Belediyesi, Ak Parti İl Başkanlığına; bunun dışında bireysel olarak desteklerini bizlerden esirgemeyen İrfan Babayiğit, Sevda Babayiğit, Uğur Beycan, Müslüm Aktar, Ali Yıkılmaz ve Deniz Akdeniz’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, her daim gençlerimizin yanında oldukları için iyi dileklerimizi yolluyoruz” dedi.
Sporcular da kendilerine destek olan kişi ve kurumlara teşekkür ederek turnuvada iyi dereceler almayı planladıklarını söyledi.

Yorumlar (0)
13
açık
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 15686 2395
Bugün 7129 1323
Toplam 6057210 203118