İSTANBUL (AA) - QUA Granite, UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı sonrası bayileri ile bir araya geldi.

Şirket açıklamasına göre, nitelikli teknik granit üretim ve ihracatında önemli bir pay edinen QUA Granite, Türkiye genelindeki tüm bayilerini CVK Park Boshoporus Otel'de yer alan Jolly Joker Private'de ağırladı. Bu gecede bayiler, şarkıcı Merve Özbey konseri ile eğlendi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen QUA Granite Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ercan, marka olarak her alanda hedeflerinin, büyük ve kendilerini her daim ileriye taşıyacak bir noktada olduğunu belirterek, "Bu hedefler doğrultusunda müşterilerimize her geçen gün daha kaliteli hizmet vermek üzere çalışıyor ve yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki 5 yıl bizi heveslendiriyor. Bugün burada sektöre yön verecek olan hedeflerimizi ve stratejilerimizi bayilerimizle paylaşmaktan ve her geçen gün daha da büyüdüğümüzü görmekten çok mutluyuz. İş ortaklarımızla birlikte büyümeyi sürdürmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

QUA Granite, Türkiye'de 7 bölgeye yayılan toplam 65 bayisiyle hizmet verirken 5 kıtada, başta ABD ve AB ülkeleri olmak üzere 70'in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.