19 Kasım 2022 tarihinde düzenlenen Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçimleri yapıldı ve TTSO yönetim kurulu başkanı Hasan Hüseyin Coşkun oldu. TTSO, yeni yönetimin seçilmesi nedeniyle kendilerine çiçek göndermek isteyenleri; SMA hastası Irmak Ateş’e destek olmaya çağırdı.

6 meslek grubunda toplam 378 oy kullanılan seçimlerde 333 oy alarak seçimi kazanan Beyaz Liste adayları, Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri, Genel Kurul Delegeleri ve Meclis Başkanlığı seçimlerini tamamladı.

Kendilerini bu göreve layık gören üyelerimize teşekkür ile konuşmasına başlayan Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, “Yol arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ve üyelerimizin teveccühü ile seçime girdiğimiz 15 arkadaşımızın tamamı ile seçilmeye hak kazandık.  Seçim öncesi üyelerimize, Tunceli kamuoyuna deklare ettiğimiz tüm vaatlerimizi gerçekleştirmek için büyük bir özveri ile çalışacağımızın bilinmesini isterim. Meclis, yönetim ve disiplin kuruluna seçilen tüm arkadaşların görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Yönetim kurulu ve meclis yönetiminde görev alamayan diğer arkadaşlarımızın da bir başkan gibi çalışacaklarına inancım tamdır. Bize bu görevi layık gören tüm üyelerimize arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum. Tüm üyelerimize ve ilimize hayırlı olsun diyorum. Görevi devraldığımız bir önceki dönemde görev yapan arkadaşlarımıza da değerli çalışmalarından ötürü teşekkür ederiz” dedi.

ÖRNEK DAVRANIŞ

TTSO, yeni yönetimin seçilmesi nedeniyle kendilerine çiçek ve hediyelik eşya göndermek isteyen kişilerin, SMA Tip 1 hastalığıyla mücadele eden 5 yaşındaki Irmak Ateş’e destek olmak için bağış yapılmasını istedi. Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan TSO, “Odamız organ seçimlerimizden dolayı bizlere tebrik çiçeği göndermek isteyen siz değerli dostlarımızdan ricamız, çiçek göndermek yerine Irmak kızımıza bağışta bulunmanızdır. SMA hastası Irmak kızımızın kampanyasının tamamlanması ve bir an önce sağlığına kavuşması için tüm çiçekler Irmak’a” ifadelerine yer verdi.

TTSO’NUN YENİ YÖNETİMİ

Yönetim Kurulu

Hasan Hüseyin Coşkun, Yönetim Kurulu Başkanı

Ali Ateş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Sönmez Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

İsmail Candemir, Yönetim Kurulu Üyesi

Güven Çetin, Yönetim Kurulu Üyesi

Meclis

Sevim Şengezer, Meclis Başkanı

Cemal Ataş, Meclis Başkan Yardımcısı

Erkan Olcay, Meclis Başkan Yardımcısı

Onur Can Kılıç, Katip Üye

Hasan Hüseyin Coşkun, Meclis Üyesi

Ali Ateş, Meclis Üyesi

Sönmez Aydın, Meclis Üyesi

İsmail Candemir, Meclis Üyesi

Güven Çetin, Meclis Üyesi

Ölü domuzu, arabanın arkasına bağlayarak kilometrelerce sürüklediler Ölü domuzu, arabanın arkasına bağlayarak kilometrelerce sürüklediler

Erdal Korkmaz, Meclis Üyesi

Erdal Süer, Meclis Üyesi

Mutlu Yıkmış, Meclis Üyesi

Hüseyin Doğan, Meclis Üyesi

Ali Yıldız, Meclis Üyesi

Disiplin Kurulu

Hikmet Gökmen

Hıdır Çiçek

İnan Ulaş Atmış

Oğuz Aksakal

Pınar Bozdoğan

Serdar Sabit