Cumhuriyet Halk Partisi Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu ve beraberindeki heyet bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, İl Başkanı Hıdır Mercan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yoluk, Kadın Kolları Başkanı Handan Kahraman Şanlı ve Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Hare’den oluşan parti heyeti kent merkezinde STK ve Meslek Odaları’nı kapsayan bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretlerine Tunceli Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretiyle başlayan parti heyeti ardından Tunceli Barosu'nun yeni seçilen Başkanı Av. Fatma Kalsen'i ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Baro’daki görüşmede, yaklaşan seçim öncesi sandık ve seçim güvenliği konuşuldu.

Parti heyeti son olarak, Tunceli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına yeniden seçilenrek güven tazeleyen Hıdır Belice'yi ziyaret etti.

Tunceli-Erzincan karayolu zincirsiz tır geçişlerine kapatıldı Tunceli-Erzincan karayolu zincirsiz tır geçişlerine kapatıldı

Milletvekili Polat Şaroğlu, ziyaretlere ilişkin “Memleketimizdeki Meslek Odaları'nı ve Sivil Toplum Örgütleri'ni ziyaret etmeye ve ilimizin sorunlarına ortak çözüm aramaya devam edeceğiz” dedi.