İSTANBUL (AA) - MediaMarkt, Ankara Panora AVM'de yeni mağazasını müşterilerinin hizmetine sundu.

MediaMarkt açıklamasına göre, Türkiye'deki yatırımlarına devam eden ve halihazırda 230 bin metrekareden fazla mağaza alanına sahip olan şirket, ülkedeki büyüme hedefleri doğrultusunda yeni mağaza açılışlarını sürdürüyor.

Bu doğrultuda MediaMarkt, Türkiye'deki 91'inci mağazasını Ankara Panora AVM'de açtı. Hizmete sunulan şubeyle Ankara'daki MediaMarkt mağaza sayısı 11'e yükseldi. MediaMarkt, açtığı mağazada 20'si erkek, 15'i kadın olmak üzere toplam 35 kişiyi istihdam edecek.

MediaMarkt, on binlerce ürünün yer aldığı 1.850 metrekarelik yeni mağazasında, çeşitli ürün kategorilerinde açılışa özel kampanya da gerçekleştirdi. Ankaralı teknolojiseverler, fırsatlarla dolu açılışa yoğun ilgi gösterdi.

- "Tüketicilerin mağazalarımıza duyduğu ilgiden çok mutluyuz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar, tüketicilerin mağazalarına duydukları ilgiden çok mutlu olduklarını söyledi.

Onlara en iyi deneyimi sunmayı amaçladıkları geniş mağazalarda tüketicilerin diledikleri ürünleri yakından incelediğini ve mediamarkt.com.tr'den aldıkları ürünleri mağazalardan teslim alabildiklerini bildiren Acar, şunları kaydetti:

"Müşterilerimiz mağazalarımızda ürünle ilgili bir uzmanla konuşabiliyor veya tamirden ürün aksesuar montajlarına kadar satış sonrası tüm hizmetlerimizden faydalanabiliyor. Kısaca 'Tüketici Elektroniğinde Deneyim Şampiyonu' olma yolunda sunduğumuz tüm hizmetlerimize her kanaldan ulaşabiliyor, alışveriş deneyimlerini kendi tercihlerine göre yönlendirebiliyor. Açtığımız her yeni mağazayla tüketicilerin tercihlerine yönelik en iyi hizmeti vermek için çalışıyor, cazip fiyatlarımızla tüketicinin bütçesine katkı sağlıyor ve istihdam yaratıyoruz. Ankara Panora AVM'deki yeni mağazamızda da teknolojiseverlerle buluştuğumuz için mutluyuz. Önümüzdeki dönemde de yeni mağaza açılışlarımızı sürdüreceğiz."