İSTANBUL (AA) - Yeni nesil market deneyimi sunan online süpermarket İsteGelsin, Şikayetvar tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenen A.C.E. Awards (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri'nde "Market Alışveriş Uygulamaları" kategorisinde "Diamond" ödülün üst üste ikinci kez sahibi oldu.

Şirket açıklamasında görüşlerine yer verilen İsteGelsin Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Velioğlu, İsteGelsin olarak, bu anlamlı ödülü 2 yıl üst üste kazanmanın mutluluğu ve gururu içerisinde olduklarını belirtti.

Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Velioğlu, şunları kaydetti:

"Bu başarının arkasında, ortaya konan ilkelere bağlılık, ciddi bir operasyon süreci, müşterilerimizin talep ve beklentilerini iyi analiz etmek, adanmış takım çalışması, çözüm odaklı hizmet anlayışı ve müşterilerimize verdiğimiz değer yatıyor. Yola çıktığımız günden bu yana mükemmel müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz oldu ve bunu şu 3 prensibimize sıkı sıkı sarılarak sağladık. Her gün her üründe indirim sunuyoruz. Siparişleri tam zamanında ve eksiksiz teslim ediyoruz. Geçtiğimiz sene siparişlerin yüzde 98'ini eksiksiz, yüzde 95'ini tam zamanında müşterilerimizin kapılarına teslim ettik.

Son olarak, ürünlerin en taze ve sağlıklı şekilde teslim edilebilmesi için kusursuz bir soğuk zincir yönetimi geliştirdik. Bu üç uzmanlığa odaklanarak, müşteri memnuniyetimizi daha üst seviyelere taşımayı ve yeni nesil market deneyimini kusursuzlaştırmayı amaçlıyoruz. İki yıldır üst üste aldığımız bu ödül, çalışmalarımızın karşılığını aldığımızı gösteriyor ve sonrasında da bu başarıyı sürdürebilmemiz için bizi motive ediyor. Tüm kullanıcılarımıza İsteGelsin'i tercih ettikleri için teşekkür ederiz."

Global, dünyanın en büyük transit limanını 300 milyon dolarlık yatırımla yeniledi Global, dünyanın en büyük transit limanını 300 milyon dolarlık yatırımla yeniledi

Şikayetvar'da yıllık 1,5 milyonu aşkın anket verisinin baz alındığı Müşteri Deneyim Endeksi araştırması sonucuna göre, 60 farklı sektörden 113 marka ödüle layık görüldü. Şikayet oranı, cevaplama hızı, çözüm hızı, memnuniyet düzeyi, teşekkür oranı ve markayı tercih etme oranı kriterleri üzerinden yapılan değerlendirmede İsteGelsin, "Market Alışveriş Uygulamaları" kategorisinde en büyük ödül olan "Diamond" ödülünün ikinci kez sahibi oldu.