DeFacto Yöneticisi Serdar Ersoy'a 100. yıl liderlik ödülü DeFacto Yöneticisi Serdar Ersoy'a 100. yıl liderlik ödülü

İSTANBUL (AA) - Tatko Lastik'in perakende markası HerLastik, çalışmalarını 10 yıldır aralıksız sürdürüyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, "Her Marka Lastik, Her Araca Lastik, Her Fiyata Lastik" vizyonuyla yola çıkan HerLastik, sektördeki 10'uncu yılını kutluyor.

Bu süre içerisinde 200'den fazla mağaza sayısına ulaşarak çok markalı lastik perakendeciliğinin önde gelen firmalarından biri haline gelen HerLastik, Türkiye'nin en yaygın bayi zincirlerinden biri olma hedefiyle ülke genelinde 400 bayiye ulaşmayı amaçlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Tatko Lastik Dağıtım Kanalı Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Şener, 10'uncu yılı doldurmanın sevinci ve gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Şener, "Yenilenen marka imajımız, üst düzey bayilerimiz ve üstün hizmet kalitemiz sayesinde HerLastik olarak lastik sektöründe 10 yıl içerisinde tercih edilen marka haline geldik. Bundan sonraki hedefimiz 10 yılda başardıklarımızı bir adım daha öteye götürmek, markamıza yatırım yaparak müşteri memnuniyeti için yenilikçi hizmetlere öncülük etmek, tüketicilerin ihtiyaçlarına göre en uygun kanal yapısı ve çok markalı perakende konsepti ile Türkiye'de hızlı şekilde büyümeye devam etmek." değerlendirmesini yaptı.