banner14

Muş'ta bayramlaşma programı düzenlendi

GENEL 10.07.2022, 13:15
177
Muş'ta bayramlaşma programı düzenlendi

MUŞ (AA) - Muş Valisi İlker Gündüzöz, muhtarlar, STK temsilcileri, kurum amirleri ve aileleri ile bir araya gelerek bayramlaştı.

Vali konağında düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Gündüzöz, bayram günlerinin birlik ve beraberliği pekiştiren günler olduğunu söyledi.

Her günün bayram sevinci içinde geçmesini dileyen Gündüzöz, şunları kaydetti:

"İdarecilik aynı zamanda zorlukları aşmayı bilme sanatıdır. Sizlere tavsiyem işlerinizdeki sıkıntıyı evinize götürmeyin. İyi olan şey hem resmi sorumluluğumuzu hem de babalık sorumluluğumuzu yerine getirmektir. Arkadaşlarımızın bu hassasiyete dikkat etmesi gerekiyor. Bazen işkolik oluyoruz. Evi ihmal ediyoruz. Dikkat etmemiz lazım. Her başarılı idarecinin yanında eşi var. Ailemizin, çocuğunuzun verdiği güç önemli. Sizin de onlara vereceğiniz mutluluk önemli. Hayatınızda başarılar diliyorum. Ailenizle mutluluklar temenni ediyorum. Kurban Bayramınız kutlu olsun."

Programa, Vali Gündüzöz'ün eşi Meşide Göndüzöz, İl Garnizon Komutanı Piyade Albay Serhat Ulucan ve eşi Yadigar Ulucan, Belediye Başkanı Feyat Asya ve eşi Suna Asya, İl Emniyet Müdürü Engin Kaloğlu ve eşi Dilek Kaloğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Yunus Toplu da katıldı.

Yorumlar (0)
24
açık
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 10691 1785
Bugün 2586 862
Toplam 7268685 227124