banner14

İl Sağlık Müdürü görevden alındı!

Pandemi sürecinde başarılarıyla dikkat çeken Tunceli İl Sağlık müdürü Çağdaş Özdemir görevden alındı.

GENEL 01.06.2022, 15:45 01.06.2022, 16:01
3073
İl Sağlık Müdürü görevden alındı!

SERHAT OZAN YILDIRIM

Zorlu pandemi süreci olmak üzere toplamda 3 yıldır ilimizde İl Sağlık Müdürlüğü’nü başarıyla yürüten Çağdaş Özdemir’in görevden alınarak yerine Malatya Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Muhammed Duran’ın getirild.  Atamanın daha ÇKYS (Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemi)’ne düşmediği öğrenildi.
Pandemi sürecinde Sağlık Bakanı Fahretin Koca’nın aşılamada ve koronovirüsle mücadelede örnek il olarak gösterdiği Tunceli’de, bu görev değişikliğin sebebi merak konusu oldu.

Yorumlar (16)
1 Doktor 3 ay önce
Başarılımıymış?? Bu başarı sürekli mobing uyguladığı sağlık personeli sayesinde olmasın? Bu memleketin yerel gazetesi bu adamın yaptıklarından bihaberse gazeteciliği bıraksın. Neden görevden alındığını bilmiyormuş gibi yapacağınıza bir sağlık personeliyle konuşun, öğrenirsiniz. Otoriteye biat sizi sarıp sarmalamış, belli.
Dersimli efe 3 ay önce
Halka ihanet etmek ne demek öğrenir ben diş hastanesi ne randevu aldım on gün sonra ya randevu aldım gittim belirten saatte maalesef muayene olamadım durumu söylememe rağmen sorun çözülmedi bir vatandaş olarak bunu sağlık bakanlığı na bildirdim bu müdür denilen zat uyduruk bir savunma yapıp tamamen yalan yanlış bilgi ile savunma yaptı işte yalakalık yarenelik sonucu hak edilmeyen makama gelirsen böyle komik bir duruma düşersin oysa erdemli davranıp özür dileseydin asıl o zaman dik ve onurlu bir tavır olurdu
hadi oradan 3 ay önce
siz memnuniyeti kime sordunuz? kim size yazdırıyor bunları. yalan haber kanınıza mı işlemiş. bu dha geleneği mi. ferit demir yalan haberlerinden sonra bu defa bu çıktı
ad 3 ay önce
bu daha muhabirlerinde gelenek bu herhalde, hepsi yalancı. kim memnunmuş
Hemsir 3 ay önce
Başarımı?yalakalar sizi hepiniz birbirinize benziyorsunuz...yikama..yaglama...cagdss denilen kalitesiz aile hükümdarlığı kurmustu ,görevden kim aldıysa gecikti bile yinede alanın eline sağlık seda hanım gitsin acilde bir nöbet tutsun bakalim pratisyen hekim değil mi?
Hemsir 3 ay önce
Başarımı?yalakalar sizi hepiniz birbirinize benziyorsunuz...yikama..yaglama...cagdss denilen kalitesiz aile hükümdarlığı kurmustu ,görevden kim aldıysa gecikti bile yinede alanın eline sağlık seda hanım gitsin acilde bir nöbet tutsun bakalim pratisyen hekim değil mi?
Hemşir 3 ay önce
Başarımı?yalakalar sizi hepiniz birbirinize benziyorsunuz...yikama..yaglama...cagdss denilen kalitesiz aile hükümdarlığı kurmustu ,görevden kim aldıysa gecikti bile yinede alanın eline sağlık seda hanım gitsin acilde bir nöbet tutsun bakalim pratisyen hekim değil mi? Yazıklar olsun gazeteciliginize sizede bi ihale vermiş belli
Amele sağlıkçı 3 ay önce
Doğrudur kendine yakın tayfaya ve avanelerine karşı başarılı imza atmıştır.Pandemi sürecinde kovit yoğun bakım ve kovit servisinde personellerin canı çıkarken hic hastaya dokunmamış kendi tayfasından birilerini ödüllendirmiştir hemde hiç hak etmedikleri halde.
Yaptıgı haksiz hukuksuz uygulamalar mi başarıydı??
Kendi avanelerini koruyup kollaması avanelerinin haksız uygulamalarına ses çıkarana tehdit ve mobbing yapması mi başarıydı??
Kendi gibi liyakatsiz personelleri il ilce tüm sağlık camiasında amir müdür vs birimlerde koltuk sahibi yapması mi başarıydı??
Hepinizi biliyoruz...
Maalesef bu da bir gerçektir ki kırk defada yönetim değişse yine ayni tayfanın her gelen yönetime yalakalikla yaranacaginida cok iyi biliyoruz...
Son olarak Çağdaş Beye şunu söyleyelim
Makamin ve gücün verdiği sarhoşlukla yaptığın o tehditi ve mobbingi hadi simdi bir daha yap !!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
35
açık
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 12359 1801
Bugün 10139 1630
Toplam 7300558 227614