banner14

Eski başkan Polat’a jüri özel ödülü

Best Of Turkey Buisness Awards ödülleri sahiplerini buldu. Hozat Belediye Eski Başkanı Celaleddin Polat’a da jüri özel ödülü verildi. 

GENEL 16.05.2022, 13:28
660
Eski başkan Polat’a jüri özel ödülü

Beşiktaş Medya tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Best Of Turkey Buisness Awards” ödülleri sahiplerini buldu.
İstanbul Dedeman Otel’de düzenlenen ve sunuculuğunu Şenol İpek ve Elif Ece Uzun’un yaptığı gecede Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat’a jüri özel ödülü verildi.
Gecede kısa bir konuşma yapan Polat, “Bir dönem Tunceli Hozat Belediye Başkanlığı yaptım. O süreçte bizi yalnız bırakmayan, çalışmalarımızı haberleştiren yerel ve ulusal basın temsilcilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Polat, “Ülkemize Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının bıraktığı emanetlere sahip çıkarak, adalet, hukuk ve eşitlik gelmesini diliyorum. Bu ödülü haksızlığa uğrayan, siyasi sebeplerden dolayı tutuklanan hatta hepinizin yakından tanıdığı Avcılar Belediye Eski Başkanı Handan Toprak Benli, ki kendisi bir hukuksuzlukla karşı karşıya. Bu ödülü onun adına da alıyorum” diye konuştu.

Yorumlar (1)
Çınar Söylemez 2 ay önce
Emek Gazetesinin Sahibi Hüsniye Karakoyun da ödül aldı. Onu niye yazmadınız? Rakip gördüğünüz için mi? Ayıp. Bu nasıl haberciliktir? Fotoğrafta da var. Kıza geçmişte iftira atmayı haberleştirdiniz, başarısını yüreğiniz mi yemedi. Adınız gibi haberciliğiniz de çakma...
20
açık
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 15105 2231
Bugün 15138 2024
Toplam 6702348 217504