İSTANBUL (AA) - Her türlü altın ve mücevher çeşitlerinin tüketiciler ile buluştuğu 24. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri, kampanyalarla devam ediyor.

Titanic Otel Bakırköy'de bu yıl 24'üncüsü düzenlenen etkinlik, birbirinden farklı takı koleksiyonlarını müşterilerin beğenisine sunuyor.

Takıseverlerin ilgiyle takip ettiği ve her bütçeye uygun ürünlerin yerini aldığı etkinlikte, evlenmeyi planlayan çiftler için düğün setleri ve tektaş yüzükler, bilezikler, kolyeler ve küpeler yüzde 50'ye varan indirim kampanyalarıyla ziyaretçileri bekliyor.

MediaMarkt, teknoloji deneyimi mağazası Tech Arena'yı tüketicilerle buluşturdu MediaMarkt, teknoloji deneyimi mağazası Tech Arena'yı tüketicilerle buluşturdu

Etkinlik kapsamında, tüketicilere, kullanmadıkları altın veya pırlanta takılarını en iyi fiyat garantisiyle değiştirme imkanı sunuluyor. Yeni sezon pırlanta ve altın koleksiyonlarına indirimli indirimlerle sahip olma imkanı bulunuyor.

En yeni ve özgün tasarımların, sertifikalı tektaş ve beştaş modellerinin, kadınların en özel günlerini taçlandıracak takıların, mücevher çantalarının ve binlerce seçeneğin yer aldığı 24. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri, 24 Ekim'de sona erecek.