DOSYA HABER/SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM - Yeşil binalar yükseldikçe inşaatta karbon emisyonu düşüyor DOSYA HABER/SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM - Yeşil binalar yükseldikçe inşaatta karbon emisyonu düşüyor

İSTANBUL (AA) - FLO üst yönetiminde gerçekleştirdiği son atama ile Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevine Sinan Anıl Gül'ü getirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, FLO'nun Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevine teknoloji sektörünün deneyimli isimlerinden Sinan Anıl Gül atandı.

Gül, İstanbul Alman Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümü'nde eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine, 1993'te Arçelik Araştırma ve Geliştirme Merkezi'nde başladı.

Gül, 30 yılı aşkın iş tecrübesinde Turkcell, Borusan, n11, Kariyer.net gibi şirketlerde üst düzey yönetim görevlerini üstelendi.

FLO'dan önce son görev yeri olan Kariyer.net'de Teknoloji ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda bulunan Sinan Anıl Gül, artık FLO'nun teknoloji çalışmalarına liderlik edecek.