banner14

Yapı Kredi Yatırım Trakya şubesi açıldı

- Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürü Yılmaz Arısoy:- "Önümüzdeki dönemde de sürdürülebilir büyüme ve gelişme doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye ve yüksek kaliteli ürünler sunmaya devam edeceğiz"

EKONOMİ 24.06.2022, 10:55
12
Yapı Kredi Yatırım Trakya şubesi açıldı

İSTANBUL (AA) - Türk sermaye piyasalarının aracı kurumlarından Yapı Kredi Yatırım’ın Trakya Şubesi hizmete açıldı.

Yapı Kredi Yatırım'dan yapılan açıklamaya göre, Trakya Şubesi, yatırımcılara hisse senedi, vadeli işlemler, opsiyon, yurt dışı piyasalar ve foreks gibi sermaye piyasaları ürünlerinde destek olacak.

Yeni açılan şube sayesinde yatırımcılara daha yakından ve yerinde hizmet sunulacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürü Yılmaz Arısoy, Yapı Kredi Yatırım olarak yerleşik bireysel ve kurumsal yatırımcılara, geniş ürün yelpazesiyle doğru ve güvenilir çözümler ürettiklerini belirtti.

Yerli ve yabancı hisse senedi işlemlerinden gelişmiş türev işlemleri ve danışmanlık hizmetlerine kadar müşterilerin en iyi şekilde yanında olduklarını ifade eden Arısoy, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Gelişmeleri anında değerlendirip yorumlayan yatırım danışmanlarımızla, sermaye piyasalarında müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Tüm bunlarla birlikte müşterilerimize daha yakından hizmet sunma anlayışıyla Türkiye’nin dört bir yanında şube ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Son olarak hizmete açtığımız Trakya Şubesi ile birlikte Türkiye genelinde 18 şubemizle, müşterilerimize her noktadan hizmet veriyoruz. Son 5 yıldır sektör liderliğimizi koruyan bir kurum olarak iş performansımızı korumak adına teknolojiye ve insan kaynağına devamlı yatırım yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde de sürdürülebilir büyüme ve gelişme doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye ve yüksek kaliteli ürünler sunmaya devam edeceğiz."


Yorumlar (0)
24
parçalı bulutlu
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 15798 2336
Bugün 13789 2077
Toplam 6625126 216101