banner14

Vodafone Simple, ilk 6 ayda hedeflediği müşteri sayısını ikiye katladı

- Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin:- "Müşterilerimize uygun olan ürünleri deneyimletmek ve sunmak çok değerli. Vodafone Simple ile taahhütsüz, aşım ücreti olmayan, 7/24 online desteği ile yeni nesil tarife deneyimi sunuyoruz"- "Müşterilerimize tam istedikleri gibi bir dijital üyelik deneyimi yaşatıyoruz. Özellikle sunduğumuz yenilikçi ödeme yöntemi sayesinde ilk 6 ayda hedefimizin 2 kat üzerine çıktık"

EKONOMİ 31.01.2022, 10:12
7
Vodafone Simple, ilk 6 ayda hedeflediği müşteri sayısını ikiye katladı

İSTANBUL (AA) - Taahhüt alınmayan, aşım ücreti bulunmayan ve 7/24 online desteğin sunulduğu Vodafone Simple, ilk 6 ayda hedeflediği müşteri sayısının 2 kat üzerine çıktı.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, şirketin yeni nesil tarife deneyimi Vodafone Simple'a ilgi her geçen gün artıyor.

Türkiye'nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone’un dijital yaşam tarzını benimseyen müşterileri için sunduğu ve Türkiye'de bir ilk olan yeni nesil tarife deneyimi Vodafone Simple'da taahhüt alınmıyor, aşım ücreti bulunmuyor ve 7/24 online destek sunuluyor.

Bu çerçevede hizmet veren Vodafone Simple, yenilikçi ödeme yöntemi sayesinde ilk 6 ayda hedeflediği müşteri sayısının 2 kat üzerine çıkarak önemli bir başarıya imza attı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, dijital alışkanlıkların uzun vadeli olacağı ve dijital yaşam pratiklerinin daha da çeşitlenip yaygınlaşacağını belirterek, şunları kaydetti:

"Müşterilerimize uygun olan ürünleri deneyimletmek ve sunmak çok değerli. Vodafone Simple ile taahhütsüz, aşım ücreti olmayan, 7/24 online desteği ile yeni nesil tarife deneyimi sunuyoruz. Müşterilerimize tam istedikleri gibi bir dijital üyelik deneyimi yaşatıyoruz. Özellikle sunduğumuz yenilikçi ödeme yöntemi sayesinde ilk 6 ayda hedefimizin 2 kat üzerine çıktık.

Kredi kartıyla ödemenin yüksek ilgi görmesi üzerine banka kartıyla ödeme seçeneğini de ekledik. Yine bu süreçte, müşterilerimizin geribildirimleri doğrultusunda, Vodafone Simple’ı sadece yeni gelen müşterilere değil mevcut müşterilerimize de açtık. Ayrıca, daha önce 10 SMS olarak duyurduğumuz içeriği 100 SMS’e çıkardık. Türkiye’de ilk olan ve sektörümüzde devrim niteliğinde bir yeniliği temsil eden Vodafone Simple’ı müşterilerimizin talep ve görüşleri doğrultusunda geliştirmeye devam edeceğiz."

- Kredi ya da banka kartıyla ödeme imkanı bulunuyor

Verilen bilgiye göre, dijital üyelik anlayışıyla yeni bir telekom deneyimi sunan Vodafone Simple ile müşteriler, ödeme işlemlerini otomatik ödemeyle gerçekleştirebiliyor ve böylece fatura takip etme ihtiyacı duymuyor.

Vodafone Simple müşterilerinin yüzde 90’ı ilk ay otomatik ödeme talimatı verdi. Vodafone, kredi kartıyla ödemenin yüksek ilgi görmesi üzerine banka kartıyla ödeme seçeneğini de ekleyerek ödeme yöntemlerini genişletti.

Toplam 10’dan fazla bankayla yapılan anlaşmalarla, kredi kartına ek olarak banka kartıyla ödeme seçeneği de müşterilere sunuldu.

- Tarife hakları bittiğinde aşıma düşmüyor

Vodafone Simple'da müşterilerin dijitalleşmeyle birlikte dönüşen beklentilerine yönelik çözümler bir araya getirildi.

“Simple tarifelerine gel, kolaylığa gel” mesajıyla müşterileriyle buluşan Simple tarifelerinde müşteriler, taahhüt vermeden tarifeye giriş yapıyor, kredi/banka kartını tanımlayarak ödemesini gerçekleştiriyor.

Tarifesini istediğinde değiştirebiliyor ya da tarife yenilemesini durdurup iptal edebiliyor. Tarifeler arasında kaybolmadan, GB'a göre kolayca karar verip isterse anında vazgeçebiliyor. Tarife hakları bittiğinde aşıma düşmüyor. Tarife içeriği yetmezse, kayıtlı kartıyla ek paket alabiliyor.

Başvuru sürecinden SIM aktivasyonuna, tarife seçiminden ödemeye kadar tüm işlemleri Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone bayilerine gitmeden kolayca yönetebiliyor. İhtiyacı olduğunda, kişisel dijital asistan TOBi’den destek alabiliyor.

Yorumlar (0)
12
açık
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 14177 2357
Bugün 3113 918
Toplam 6126075 204664