banner14

Profen, SEDEC 2022'de ürün ve hizmetlerini tanıtacak

- Şirket, 28-30 Haziran'da ATO Congresium'da düzenlenecek organizasyonda uydu haberleşmesi, savunma ve havacılık alanlarına yönelik çözümlerini katılımcılarla buluşturacak

EKONOMİ 24.06.2022, 10:03
7
Profen, SEDEC 2022'de ürün ve hizmetlerini tanıtacak

İSTANBUL (AA) - Profen, güvenlik sektöründeki yerli üreticileri 28-30 Haziran'da Türkiye ve yurt dışındaki ihtiyaç makamları ile buluşturacak SEDEC 2022'de ürünlerini sergileyecek.

Profen'den yapılan açıklamaya göre, şirket, ATO Congresium'da düzenlenecek organizasyonda uydu haberleşmesi, savunma ve havacılık alanlarına yönelik çözümlerini katılımcılarla buluşturacak.

Fuarda sergilenecek TÜBİTAK teknolojisiyle geliştirilen katlanabilir metal mayın detektörü Profen Ozan'ın yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Segmentindeki ürünlere göre en hafif olma özelliğiyle öne çıkan Profen Ozan, sınır ötesi ve sınır içi intikal bölgelerinde, güvenlik güçlerinin mayın/el yapımı patlayıcı aramasını hızlı, kolay ve yüksek doğrulukla yapabilmelerini sağlıyor.

- Profen visioMAX da fuarda sergilenecek

Araç bakım faaliyetlerine yönelik hazırlanan ve özelleşmiş çözümler sunan konfigürasyon tabanlı bir MRO yazılımı olan Profen visioMAX da fuarda sergilenecek ürünler arasında yer alıyor.

Makine kullanımının arttığı ve giderek dijitalleşen dünyada, uydu yer istasyonları, veri merkezleri, binalar ve fabrikalar gibi tesislerdeki cihaz ve sistemlerin sayısı da artıyor ve bunların özellikleri çeşitleniyor. Bu durumda tesislerin etkin bir şekilde izlenmesini ve kontrol edilmesi amacıyla hayata geçirilen Profen Visionic Yönetim Sistemi de ziyaretçilerle buluşacak.

Uçak, helikopter, İHA ve SİHA gibi hava platformlarından telemetri verilerini toplayan, analiz eden, saklayan ve kullanıcıya sunan Profen Mobil Telemetre Yer İstasyonu da tanıtılacak çözümler arasında bulunuyor.

Yorumlar (0)
17
kapalı
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 15238 2221
Bugün 15419 2146
Toplam 6580252 215158