banner14

Güzel Enerji ve Yemeksepeti Nar platformu iş birliği hayata geçti

EKONOMİ 16.05.2022, 14:10
6
Güzel Enerji ve Yemeksepeti Nar platformu iş birliği hayata geçti

İSTANBUL (AA) - OYAK Grubu Enerji Şirketleri bünyesinde yer alan Güzel Enerji Akaryakıt AŞ'nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti Nar ile yaptığı yeni iş birliği kapsamında, Güzel Enerji markaları TOTAL İstasyonları ve M Oil, Yemeksepeti'nin 60 bine yakın üye restoranına yakıtmatik sistemi ile özel avantajlı ürün ve hizmet sunacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Güzel Enerji Akaryakıt, dijital dönüşüm projesi yakıtmatik sistemi ile Yemeksepeti Nar Projesi'ne üye restoranların yakıt ihtiyaçlarını kolay, verimli ve güvenilir bir şekilde sağlamalarına destek olacak.

Yakıtmatik Sistemi projesi sayesinde Yemeksepeti'nin 60 bine yakın üye restoranı bu özel fırsatlar ve hizmetlerden yararlanacak.

İş birliği kapsamında indirimli akaryakıt imkanından faydalanmak isteyen üye restoranlar, Yemeksepeti Nar uygulaması üzerinden Filokart başvurusunda bulunarak, kart kendilerine ulaştıktan sonra yüzde 2 indirimli akaryakıt avantajına sahip olacak.

Başvurular, Güzel Enerji'nin finansal aracı ve yeni nesil bir akaryakıt ödeme sistemi olan yakıtpay çağrı merkezi aranarak tamamlanıyor.


Yorumlar (0)
30
açık
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 15160 2024
Bugün 11325 1993
Toplam 6713695 217737