banner14

Aydem Perakende ve Gediz Perakende ile Yapı Kredi'den çiftçilere ödeme kolaylığı sağlayacak iş birliği

EKONOMİ 02.07.2022, 10:04
3
Aydem Perakende ve Gediz Perakende ile Yapı Kredi'den çiftçilere ödeme kolaylığı sağlayacak iş birliği

İSTANBUL (AA) - Aydem Perakende ve Gediz Perakende, Yapı Kredi ile çiftçilere yönelik önemli bir iş birliğine gidildiğini duyurdu.

Şirketlerden yapılan ortak açıklamada, söz iş birliği kapsamında, çiftçilerin Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşteri ilişkileri merkezlerinden Yapı Kredi Verimli Kart ile yapacakları ödemelerde 3 ay vade ve 0 faiz avantajı elde ederek otomatik ödeme talimatı verebileceği belirtildi.

Açıklamada, Yapı Kredi'nin çiftçilere özel sunduğu tüm tarımsal girdi alımlarında kullanılabilen Verimli Kart sayesinde Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşteri ilişkileri merkezlerinden yapılacak elektrik faturası ödemelerinin de çiftçilerin hasat dönemlerine kadar ötelenip taksitlendirilebileceği kaydedildi.

Yapılan iş birliğiyle otomatik tarımsal kurum ödemelerinde yüksek tüketimli elektrik faturası bulunan Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterileri için Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile de kolaylık sağlandığı ifade edilen açıklamada, bu fırsatlardan yararlanmak isteyen Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterisi çiftçilerinin en yakın Yapı Kredi şubesine giderek Verimli Kart başvurusu yapabileceği belirtildi.

Yorumlar (0)
28
açık
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 9565 1224
Bugün 256 187
Toplam 7224877 226471