banner14

Avis ve Budget, "Güvenli Sürüş" projesini hizmete sundu

- Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak:- "Yüksek sezona girerken ve bayram tatilinden hemen önce hayata geçirdiğimiz Güvenli Sürüş' projesi ile başta müşterilerimiz olmak üzere trafikteki herkesin güvenliğine katkı sağlayabilmeyi umuyoruz"

EKONOMİ 11.05.2022, 13:52
4
Avis ve Budget,

İSTANBUL (AA) - Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren araç kiralama markaları Avis ve Budget, trafikte güvenlik ve kurallara dikkati çeken "Güvenli Sürüş" projesini hayata geçirdi.

Otokoç Otomotiv açıklamasına göre, Otokoç Otomotiv tarafından geliştirilen proje kapsamında özellikle bayram ve yüksek sezon öncesinde, araç kiralayanların sürüş güvenliği ve trafik kurallarına ilişkin farkındalıklarının daha da artırılması amaçlandı.

Güvenli Sürüş projesi kapsamında Avis’in "Güvenliğiniz Önceliğimiz", Budget'ın ise "Kurallarla Güvendesin" sloganıyla gündeme getirdiği konuya ilişkin bilgi ve mesajlar, özel olarak hazırlanan, kısa ve rahatça takip edilebilen videolarla aktarılıyor.

Söz konusu bilgiler, videoların yanı sıra sosyal medya, çağrı merkezi, rezervasyon e-postaları ve SMS’leri ile ofisler ve araçların içi de dahil kiralama sürecinin her aşamasında müşterilerin karşısına çıkan uyarı ve hatırlatmalarla, 360 derecelik bir yaklaşımla aktarılıyor.

- "Müşterilerimizin araçla yolculuklarda güvenliği birincil önceliğimiz"

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak, müşterilerin araçla yolculuklarda güvenliğinin birincil öncelikleri olduğunu belirterek, güvenliğin sağlanması için kurallara uymanın ve olumsuz durumları meydana getirebilecek davranışlardan kaçınmanın son derece önemli olduğunu dile getirdi.

Kaynak, şunları kaydetti:

"Otokoç Otomotiv çatısı altındaki araç kiralama markalarımız Avis ve Budget ile en geniş araç filosu ve en yaygın ofis ağı ile müşterilerimizin değişik ihtiyaçlarına yönelik pek çok ürün ve hizmet sunuyor, her zaman en kaliteli müşteri deneyimini sağlamayı hedefliyoruz. Avis ve Budget markalarımızla, Türkiye'de en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini yaşatmak hedefiyle öncü ve yenilikçi uygulamalara imza atıyoruz.

Araç kiralama pazarındaki liderliğimizi devam ettirirken, her yıl pazar büyümesinin önünde gelişme sergiliyoruz. Bugün 9 ülkede 400’e yakın lokasyona ulaşan çatı şirketimiz Otokoç Otomotiv, Avis Budget Group'un EMEA bölgesindeki en büyük lisans ve yatırım ortaklarından biri konumunda. Tüm bu deneyimimizi müşterilerimizi ve araç kullanıcılarını her açıdan destekleyerek yansıtmak istiyoruz.

Yüksek sezona girerken ve bayram tatilinden hemen önce hayata geçirdiğimiz 'Güvenli Sürüş' projesi ile başta müşterilerimiz olmak üzere trafikteki herkesin güvenliğine katkı sağlayabilmeyi umuyoruz."

Yorumlar (0)
23
açık
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 14177 2357
Bugün 11413 2023
Toplam 6134375 204879