Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan British Airways ile Londra uçuşları başladı Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan British Airways ile Londra uçuşları başladı

İSTANBUL (AA) - Eczacıbaşı Topluluğu, banyo yenileme alanında hizmet veren e-ticaret sitesi decoverse.com'u hayata geçirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, decoverse.com, dekorasyon tarafında büyük bir açığı ve ihtiyacı görerek oldukça yetkin bir hizmet anlayışıyla hizmet verecek.

İnternet adresi üzerinden banyoya dair farklı markalardan binlerce ürünü zengin bir çeşitlilikte tüketicilere ulaştıran e-ticaret sitesi, mimar ve iç mimarlar tarafından özel olarak tasarlanan banyo tasarımlarını, 15 dakika ücretsiz görüşme imkanı sunan "Mimara Sor" butonu ve usta hizmeti konusunda da total bir hizmet sunuyor.

Decoverse.com blog yazıları ve banyo tasarım örnekleriyle kullanıcılarının banyo yenileme süreçlerine "hayal etme" aşamalarından itibaren dahil oluyor. Mimarlar ve iç mimarlar tarafından decoverse.com'da bulunan ürünlerden tasarlanan farklı tarzda banyo tasarımlarından beğenilen ürünleri satın alabilmek de mümkün oluyor.

İnternet adresi kullanıcı istediği takdirde bu ürünleri uygulayacak doğru ustaları da temin ederek banyo yenileme konusunda anahtar teslim bir hizmet veriyor. Şu an banyo yenileme konusunda aktif olan decoverse.com, ilerleyen süreçte dekorasyon alanındaki tüm tecrübesini yaşam alanlarının diğer kısımlarına da taşıyarak bütünsel bir şekilde evrilmeyi hedefliyor.

Banyoyu yenilemek adına ihtiyaç duyulan ilham, mimarlık, ustalık ve ürünlerle akla gelen tüm adımlar bu adreste bir arada bulunabiliyor.