- Boss4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş:- "Biz de bu kampanyaya 4 projemizle dahil olduk. Vatandaşı Alya Dream, Alya Dolunay, Alya Bella ve Alya 4 Mevsim projelerimizde 15 yıl vadeyle yüzde 10 peşin yüzde 0,69’dan başlayan kredi faiz oranlarıyla konut sahibi yapmak üzere harekete geçtik"

İSTANBUL (AA) - Boss4 Gayrimenkul, "Yeni Evim Konut Finansman Programı"na 4 projesiyle destek verdiğini açıkladı.

Boss4 Gayrimenkul'den yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Boss4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, "Yepyeni Fırsatlarla Yeni Eviniz Hazır" sloganıyla konut edindirme kampanyasına dahil olduklarını, "Alya Dream", "Alya Dolunay", "Alya Bella" ve "Alya 4 Mevsim" projelerinde 15 yıl vadeyle yüzde 0,69’dan başlayan kredi faiz oranlarıyla konut edindirme kampanyasına dahil olduklarını belirtti.

Gerçekleştirdikleri projelerin tapularının hazır olduğunu da aktara Akkuş, şunları kaydetti:

"Konut satış rakamlarının istenilen seviyeye ulaşması için konut üreticilerinin de konut almak isteyen kesimin de kampanya ve teşviklerle desteklenmesi gerekiyordu. Yeni Evim Kampanyası’yla hem orta gelirliyi ev sahibi yapmak, hem de konut sektörünü canlandırmak için uygun şartlar sağlanmış oldu. Özellikle faiz oranlarının yüzde 1’in altında kalması ve uzun vadeye yayılması ile konut ediniminde önemli bir adım atılmış oldu. Biz de bu kampanyaya 4 projemizle dahil olduk. Vatandaşı Alya Dream, Alya Dolunay, Alya Bella ve Alya 4 Mevsim projelerimizde 15 yıl vadeyle yüzde 10 peşin yüzde 0,69’dan başlayan kredi faiz oranlarıyla konut sahibi yapmak üzere harekete geçtik."

Boss4 Gayrimenkul’ün inşa ettiği projelerden "Alya Dream", Beylikdüzü Kavaklı’da 3 blokta 94 daire ve 17 ticari alan olarak inşa ediliyor. Butik bir proje olarak hayata geçen "Alya Dream" 130 ila 352 metrekare aralığında 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks dairelerden oluşuyor. Daire fiyatları 6 milyon 595 bin TL’den başlayan projenin Haziran 2024'te teslim edilmesi planlanıyor.

Yine Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Atatürk Bulvarı’nda yer alan "Alya Dolunay" ise 5 bin 56 metrekarelik alan üzerinde iki blokta 3+1 ve 5+2 dubleks daire tipinde 108 daire ve 12 dükkandan oluşuyor. Daire büyüklükleri 183 ile 357 metrekare arasında değişen projede daireler ise 8 milyon 740 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

"Alya Dolunay", 3 bin 634 metrekarelik geniş peyzaj alanına sahip geniş bahçesi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı odası, Türk hamamı ve saunadan oluşan sosyal dolanı alanları ile dikkat çekiyor. Alya Dolunay’ın Nisan 2023'te teslim edilmesi planlanıyor.

Kuzey Çevre Otoyolu'ndaki atık lastikler "Ses Bariyeri"ne dönüştü Kuzey Çevre Otoyolu'ndaki atık lastikler "Ses Bariyeri"ne dönüştü

- Özel bahçeli lüks villalar

Verilen bilgiye göre, Beylikdüzü Gürpınar’da konumlanan 12 lüks villadan oluşan "Alya Bella" ise sahip olduğu 4 bin 603 metrekarelik geniş peyzaj alanı ve her villaya özel bahçesiyle yatırımcılarına özel bir yaşam alanı sunuyor. Lükste sınırları aşan konforlu yaşam alanlarının en modern örneğini sunan "Alya Bella", her villasında yer alan geniş bahçesi ile doğanın içinde üst düzey bir yaşam vaat ediyor. Tüm detayı özel tasarımlara sahip proje, lükste sınırları aşan bir yaklaşım sunuyor. Fiyatları 23 milyon 300 bin TL’den başlayan "Alya Bella" villalarının nisanda teslim edileceği belirtiliyor.

Boss4 Gayrimenkul’ün Esenyurt’ta aile konseptine uygun olarak hayata geçirdiği "Alya 4 Mevsim" projesi ise 11’er katlı dört adet blokta toplam 217 daire ve altı ticari alandan meydana geliyor. 2 bloğun inşaatının tamamlandığı proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Toplam 4 bin 250 metrekare peyzaj alanı bulunan "Alya 4 Mevsim"de 700 metrekare büyüklüğünde bir sosyal alan da yer alıyor. Daire fiyatları, 3 milyon TL’den başlayan projenin 29 Ekim’de teslim edilmesi planlanıyor.