İSTANBUL (AA) - Bayındır Sağlık Grubu, Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası (AYMMO) ile üyelerinin sağlık hizmetlerinden özel imkanlarla yararlanması için iş birliğine imza attı.

Bayındır Sağlık Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, 400'e yakın anlaşmalı kuruma hizmet veren grup, yeni bir iş birliği anlaşması daha imzaladı.

Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası ile yapılan anlaşma kapsamında, AYMMO'nun 1.500 üyesi Bayındır Sağlık Grubu'nun sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek. Tedavi hizmetleri anlaşması kapsamında oda üyeleri diş klinikleri de dahil grup bünyesinde hizmet veren tüm merkezlerden özel imkanlarla hizmet alabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Tankut Tabak, Türkiye'de yeminli mali müşavirlik mesleğinin etik değerlerini, meslek mensuplarını ve mensuplar arası ilişkileri korumak için üstün emekler sarf eden Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası ile iş birliğine imza atmaktan gurur duyduklarını bildirdi.

Tabak, "Odanın 1.500 saygın üyesine üstün kalite anlayışımızla hizmet vereceğimiz için mutluyuz. Bu iş birliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz." ifadelerini kullandı.

- "Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti almak için iş birliğini imzaladık"

Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şahin Savcı da kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti hedefiyle Bayındır Sağlık Grubu'nu tercih ettiklerini belirterek, meslektaşların oda ile olan ilişkilerini çok önemsediklerini bildirdi.

Savcı, "Bu ilişkilerin geliştirilmesi için hem Ankara merkez ofisimizde hem de il temsilciliklerimizde faaliyetlerimizi meslek değerlerimiz ışığında sürdürmeye devam ediyoruz. Bayındır Sağlık Grubu ile dernek üyelerimizin kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti almalarını sağlamak amacıyla bir iş birliğine imza attık. Tüm üyelerimiz için anlaşmanın hayırlı olmasını diliyoruz." değerlendirmesinde bulundu.