25.04.2018, 18:33 59904

3. LİGE YÜKSELMEDE SON FİNALLER

Bal Liginde 3. Lige yükselme müsabakaları 21 ve 22.04.2018 tarihlerinde oynanarak tamamlanmıştı.

3. Lige yükselme müsabakalar sonunda Şile Yıldızspor, Gebzespor, Fatsa Belediyespor, Serik Belediyespor, Kırşehirspor 3. Lige terfi ettiler.

İşte 3. Lige terfi maçlarında alınan sonuçlar;

Alibeyköy spor  0 - 2 yenen Şile Yıldız Spor

Altınova Belediyespor 0 - 1 Gebzespor

Fatsa Belediyespor 2 - 1 Artvin Hopaspor

Ödemişspor 0 - 5 Serik Belediyespor 

Nevşehir Gençlikspor 0 - 1 Kırşehirspor

Oynanan müsabakalar sonunda galip gelen takımlar 3. Lige terfi ederken, yenilen takımlarda birbiriyle oynayacağı müsabakalar sonunda 3. Lige çıkacaklar.

3. Lige terfi müsabakalarının final programları ve oynayacağı şehirler;

29.04.2018 Artvin Hopaspor - Ağrı 1970 spor Saat 15:00 (SİVAS Yeni 4 Eylül Stadyumu)

29.04.2018 Nevşehir Gençlikspor  - Ödemişspor Saat 15:00 (ANTALYA Akdeniz Üniversitesi Stadyumu)

29.04.2018 Alibeyköyspor - Altınova Belediyespor Saat 15:00 (BOLU Atatürk Stadyumu)

Oynanacak müsabakalar sonunda 3. Lige terfi edeceklerdir.

29.04.2018 tarihinde oynanacak 3. Lige terfi müsabakalarında tüm takımlara başarılar diliyorum.

KENAN KANDİL

 

Yorumlar (0)
29
parçalı bulutlu
İstatistikler
Gösterim Tekil IP
Dün 6049 1231
Bugün 4078 904
Toplam 187200 13339
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 2 6
2. Alanyaspor 2 6
3. Göztepe 2 4
4. Karagümrük 2 4
5. Beşiktaş 2 4
6. Antalyaspor 2 4
7. Hatayspor 2 4
8. Fenerbahçe 2 4
9. Kasımpaşa 2 3
10. Erzurumspor 2 3
11. Sivasspor 2 3
12. Kayserispor 2 3
13. Konyaspor 1 1
14. Gaziantep FK 2 1
15. Trabzonspor 2 1
16. Gençlerbirliği 2 1
17. Malatyaspor 2 1
18. Denizlispor 2 1
19. Ankaragücü 1 0
20. Çaykur Rizespor 2 0
21. Başakşehir 2 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 2 6
2. Samsunspor 2 4
3. Adana Demirspor 2 4
4. Adanaspor 2 4
5. Tuzlaspor 2 4
6. Balıkesirspor 2 3
7. Bursaspor 2 3
8. Altınordu 2 3
9. İstanbulspor 2 3
10. Bandırmaspor 2 3
11. Ankaraspor 2 3
12. Ümraniye 2 3
13. Altay 2 1
14. Boluspor 2 1
15. Akhisar Bld.Spor 2 1
16. Eskişehirspor 2 1
17. Giresunspor 2 1
18. Menemen Belediyespor 2 1
Takımlar O P
1. Leicester City 2 6
2. Everton 2 6
3. Arsenal 2 6
4. Liverpool 2 6
5. Crystal Palace 2 6
6. Tottenham 2 3
7. Man City 1 3
8. Brighton 2 3
9. Aston Villa 1 3
10. Leeds United 2 3
11. Chelsea 2 3
12. Wolverhampton 2 3
13. Newcastle 2 3
14. Burnley 1 0
15. M. United 1 0
16. West Ham 2 0
17. Sheffield United 2 0
18. Fulham 2 0
19. Southampton 2 0
20. West Bromwich 2 0
Takımlar O P
1. Granada 2 6
2. Real Betis 2 6
3. Villarreal 2 4
4. Celta de Vigo 2 4
5. Valencia 2 3
6. Osasuna 2 3
7. Getafe 1 3
8. Cádiz 2 3
9. Real Sociedad 2 2
10. Real Madrid 1 1
11. Eibar 2 1
12. Huesca 2 1
13. Real Valladolid 2 1
14. Atletico Madrid 0 0
15. Barcelona 0 0
16. Elche 0 0
17. Sevilla 0 0
18. Levante 1 0
19. Deportivo Alaves 2 0
20. Athletic Bilbao 1 0